Архив рубрики «Зимова рибалка»

Виды «зимней» и «летней» рыбалки: их особенности и нюансы

111(48)В перечне любимых вариантов времяпровождения сильной половины человечества достойное место занимает рыбалка. По словам бывалых рыбаков, настоящих любителей рыбной ловли должен интересовать, в первую очередь, сам процесс, а уж потом улов. Прочитать остальную часть записи »

Лютневе глухозим'я — скупа риболовля...

Спіймана взимку риба...І почала благати золота рибка: «Не відпускай мене в озеро, старче. Вода там нині гидка, з нафтовими плямами, дихати зовсім нічим. А спорудити ти краще акваріум з морською водою, компресором імпортним та харчовим раціоном за статусом. Прочитать остальную часть записи »

Коли рибалка може бути небезпечною

Рибалка на льодуУ Калмикії триває наглядово-профілактична операція «Зимова рибалка 2013—2014», повідомили в прес-службі регіонального ГУ МНС. За час її проведення працівники ГІМС здійснили 22 виїзди на водойми. Прочитать остальную часть записи »

Як зібрати чоловіка на зимову рибалку

Зимова рибалкаНезважаючи на деяке потепління на території Псковської області зима все ще не повністю відступає, і для любителів зимової риболовлі триває найцікавіша для них час. Напевно, навіть не будучи завзятим рибалкою, складно не бути солідарним з цими захопленими, а, часом, дійсно сміливими людьми. Прочитать остальную часть записи »

Поиск
Advertisement
Свежие записи
ІСТОРІЯ САЙТА
Додатково
Також відвідувачі сторінки читаютьclose