Январь 2014

Понад 30 любителів зимової риболовлі евакуювали з льоду єйські рятувальники

Щодня на берег з незміцнілої криги акваторії Єйського лиману рятувальники ПСО ПРЦ МНС РФ доставляють за кілька невдалих рибалок-любителів. З початку сезону, за словами Віктора Неуструєва начальника Єйського ПСО пошуку і рятування на водних об'єктах — філія Південного Регіонального пошуково-рятувального загону МНС Росії, загальне число врятованих перевищила три десятки. Прочитать остальную часть записи »

Американці зацікавилися каналізаційної риболовлею

Каналізаційна рибалка15-річний громадянин штату Техас Кайл Негелі популяризує новий вид спорту, званий каналізаційної риболовлею. Він упевнений, що є першою людиною на Землі, почав ловити рибу в стічних водах. Багато бездомних з ним би посперечалися, але вони не викладали відео своїх подвигів на YouTube, а Кайл виклав. Прочитать остальную часть записи »

Платна риболовля не за горами?

Схвалений Держдумою в першому читанні законопроект «Про аматорське рибальство» несе в собі чимало сюрпризів

Закон, який вже охрестили « законом про платну риболовлю», був внесений у нижню палату парламенту ще 31 грудня 2012 року. Однак через обурення любителів рибної ловлі закон не був прийнятий у квітні і відправився на доопрацювання в профільний комітет з екології. Прочитать остальную часть записи »

У Тамбові проведуть змагання юних любителів зимової риболовлі

Юні тамбовчани, які люблять зимову риболовлю, можуть активно відпочити у новорічні свята. 5 січня о 10 годині в районі русла ріки Цни на Тамбовському морі проведуть дитячий риболовний фестиваль з ловлі на мормишку.

Хлопці будуть змагатися у двох вікових категоріях: діти до 12 років та хлопці віком від 12 до 17.  Взяти участь у турнірі може будь-хто. Прочитать остальную часть записи »

Народна рибалка йде в новий 2014 рік

народна рибалкаВсеросійський фестиваль «Народна рибалка» продовжує естафету яскравих риболовних свят. У наступному році нас очікує два чудових всеросійських етапу.

2 березня в Москві на пляжі Рубльово відбудуться вже традиційні рибальські масляні гуляння. В цей же день в Новосибірську пройде регіональний етап. А в червні фестиваль визначить народного рибака в Ростові-на-Дону. Прочитать остальную часть записи »

Поиск
Advertisement
Свежие записи
ІСТОРІЯ САЙТА
Додатково
Також відвідувачі сторінки читаютьclose