Народна рибалка йде в новий 2014 рік

народна рибалкаВсеросійський фестиваль «Народна рибалка» продовжує естафету яскравих риболовних свят. У наступному році нас очікує два чудових всеросійських етапу.

2 березня в Москві на пляжі Рубльово відбудуться вже традиційні рибальські масляні гуляння. В цей же день в Новосибірську пройде регіональний етап. А в червні фестиваль визначить народного рибака в Ростові-на-Дону.

«Народна рибалка», яка стала головною подією 2012 року в аматорському рибальстві Росії, в нинішньому сезоні стартувала на Далекому Сході. 26 січня успішно пройшов регіональний етап, організований адміністрацією Владивостока. V Всеросійський етап пройшов 14 березня на Масляну в Московській області. 6 липня черговий регіональний етап пройшов на Камчатці. А День рибака — 14 липня — «Народна рибалка» зустріла на водоймах ВВЦ VI Всеросійським етапом.

Успіх марафону яскравих риболовних свят заснований на ідеології Всеросійського фестивалю: це дбайливе ставлення до природи, виховання дітей і позитивне спілкування всіх гостей і учасників «Народної риболовлі».

Оставить комментарий

Поиск
Advertisement
Свежие записи
ІСТОРІЯ САЙТА
Додатково
Також відвідувачі сторінки читаютьclose