У Тамбові проведуть змагання юних любителів зимової риболовлі

Юні тамбовчани, які люблять зимову риболовлю, можуть активно відпочити у новорічні свята. 5 січня о 10 годині в районі русла ріки Цни на Тамбовському морі проведуть дитячий риболовний фестиваль з ловлі на мормишку.

Хлопці будуть змагатися у двох вікових категоріях: діти до 12 років та хлопці віком від 12 до 17.  Взяти участь у турнірі може будь-хто. Снастями, вудками та іншим обладнанням для зимової ловлі учасників забезпечать представники федерації риболовного спорту. Так само, організатори запевняють батьків юних рибалок, що вони зробили всі заходи безпеки.

«Зараз, якщо подивитися на водойму, видно, що велика кількість рибалок спокійна і ніяких ексцесів. Ось, ну і попередньо ми кожен день практично тут буваємо самі, дивимося, буримо, змірюємо, стрибаємо на льоду. Ось тут на цьому льоду вже можна проводити хокейні матчі», — сказав Олександр Ноздрюхін, представник федерації риболовного спорту Тамбовської області.

Реєстрація розпочнеться о 10 годині. За підсумками фестивалю, нагороди отримають абсолютно всі учасники. Детальну інформацію бажаючі можуть знайти на офіційному сайті федерації риболовного спорту Тамбовської області.

Джерело: www.vestitambov.ru/

Оставить комментарий

Поиск
Advertisement
Свежие записи
ІСТОРІЯ САЙТА
Додатково
Також відвідувачі сторінки читаютьclose