Американці зацікавилися каналізаційної риболовлею

Каналізаційна рибалка15-річний громадянин штату Техас Кайл Негелі популяризує новий вид спорту, званий каналізаційної риболовлею. Він упевнений, що є першою людиною на Землі, почав ловити рибу в стічних водах. Багато бездомних з ним би посперечалися, але вони не викладали відео своїх подвигів на YouTube, а Кайл виклав.

Ідея ловити рибу в каналізації прийшла йому нещодавно, коли він впав у люк м'яч і зрозумів, що там щось хлюпоче. Наявність води автоматично передбачає, що в ній водиться риба, і з тих пір рибалка у каналізації стала для хлопця одним з улюблених розваг. На щастя, є свій улов він поки гребує. Повідомлення про каналізаційному улові раніше приходили і з азіатських країн, однак там ніхто не прагне перетворити таку риболовлю в спорт, ловлять тільки для розваги.

Кайл розповідає, що для лову риби в каналізації потрібно тільки волосінь, приманка і терпіння — як і для звичайної риболовлі. У перший раз він оприлюднив своє захоплення, коли посперечався на 5 доларів з батьком. Батько не вірив, що його син зможе витягнути рибу з смітника. Однак риболовля була вдалою, і хлопець перетворив це в спорт. В якості приманки він використовує шматочки хот-дога, мабуть, риба в каналізації звична до фаст-фуду. Минулого літа улови у Кайла були багаті: щотижня він діставав з люка не менше трьох великих риб. Здобич він фотографував або знімав на відео і випускав назад. Незважаючи на те, що в Техасі завжди тепло, восени кількість риби знижується. Однак каналізаційного рибалці все одно вдається кілька разів в місяць порадувати себе і друзів новими спортивними досягненнями.

Втім, в американської каналізації можна знайти не тільки рибу. Раніше американка Анджела Кемпбелл виявила у своєму туалеті живу білку, яка вибралася з унітазу. Першими нервувати почали собаки Анджели, зачувши незвичайний шум, а потім і сама господиня побачила нежданого гостя, що чіплявся за край унітазу. Жінка витягла брудну білку за допомогою щипців, відмила її від нечистот і випустила на волю.

Оставить комментарий

Поиск
Advertisement
Свежие записи
ІСТОРІЯ САЙТА
Додатково
Також відвідувачі сторінки читаютьclose