Коли рибалка може бути небезпечною

Рибалка на льодуУ Калмикії триває наглядово-профілактична операція «Зимова рибалка 2013—2014», повідомили в прес-службі регіонального ГУ МНС. За час її проведення працівники ГІМС здійснили 22 виїзди на водойми.

За інформацією прес-служби рятувального відомства, з початку операції «Зимова риболовля 2013—2014» співробітники ГІМС здійснюють регулярне обстеження водойм, популярних у любителів зимового підлідного лову. До теперішнього часу інспектори МНС провели 57 бесід з рибалками на тему безпечної поведінки на водоймах під час лову риби. Також в ході виїздів рятувальники проводять заміри товщини льодового покриву на водних об'єктах республіки. Після аномальних морозів вона у більшості випадків становить від 20 до 30 сантиметрів, але з приходом тепла зменшується.

Зимова рибалка на щуку — відеосюжет

Рятувальники Калмикії нагадують, що безпечним вважається лід, товщина якого становить не менше 10 сантиметрів у прісній воді і не менш як 15 сантиметрів в солоній. Найбільш міцним є прозорий лід з синюватим або зеленуватим відтінком, без повітряних бульбашок. Під час відлиги і дощу лід стає білим або матовим, що свідчить про його ненадійність. У прес-службі ГУ МНС по Калмикії попередили, що кататися на ковзанах по такому льоду небезпечно. До речі, для безпечного катання на ковзанах товщина льоду на водоймі повинна бути не менше 12 см, а при масовому катанні — не менше 25 сантиметрів, відзначає інтернет-портал Мои города.

Один комментарий на “Коли рибалка може бути небезпечною”

Оставить комментарий

Поиск
Advertisement
Свежие записи
ІСТОРІЯ САЙТА
Додатково
Також відвідувачі сторінки читаютьclose