Рибалка: цікаве і захоплююче хобі

Британських рибалок змусять обледащіти

Опубліковано 06/07/2013. Автор: Андрій ВІЛЬШАНСЬКИЙ

Едемський сад

Британські рибалки висловлюють крайню незадоволеність вимогою знизити улов риби на 40 відсотків. Ця вимога висувається урядом з метою збереження рибних запасів біля узбережжя країни. Англійські іхтіологи вважають, що запаси тріски, морського окуня і хеку біля берегів Великобританії настільки зменшилися, що іншого виходу, як тільки обмежити промисловий видобуток риби, нема.

Міністр рибної промисловості Еліот Морлі повідомив, що лов північноморської тріски повинен бути скорочений на 40 відсотків, а шотландського хеку - на 30 відсотків. Міністр вважає ці заходи вимушеними, але необхідними і корисними для збереження рибних запасів: "У нас немає вибору. Інакше запаси риби просто вичерпаються".

Англійське життя в нюансах

Проте, на думку представника Національної федерації рибалок Баррі Діаса, вживання таких заходів обернеться катастрофою для всієї рибної галузі. Він заявив, що "ніяка індустрія не може витримати такого скорочення виробництва. Ми сподіваємося, що політики знайдуть спосіб знизити рівень скорочень. Слід пам'ятати, що потрібен баланс між заходами з відновлення запасів риби і необхідністю підтримувати риболовецькі судна на плаву".

Лондон: що подивитися безкоштовно?

Як повідомляє інформаційна служба ВВС, в даний час біля берегів Англії виловлюється третина того, що здобувалося 30 років тому, риба стала дрібнішою, а її лов обходиться дорожче.

Подскажите. Где в киеве можно дорого сдать золото на левом берегу